Zadzwoń: 733 700 727

PYTANIA OGÓLNE

Obsługę klienta prowadzimy od poniedziałku-piątku w godzinach 07:00 - 15:00 (często również później)
Adres biura jest taki sam jak magazynu:

interLogistic
ul. A. Hryniewieckiego 10 bud.54
81-340 Gdynia

(przed myjnia samochodową po lewej stronie, czerwona brama)

W tych godzinach możesz też się z nami skontaktować dzwoniąc na 733 700 727.

Usługę możesz również zamówić w dowolnej chwili korzystając z naszego portalu interlogistic.eu lub pisząc wiadomość na biuro@interlogistic.eu

Tak, mimo iż nie przepadamy za biurokracją, umowa jest potrzebna ponieważ chroni przede wszystkim Twoje interesy. To my zostajemy z Twoją rzeczą/towarem a Ty z umową. Dołożyliśmy wszelkich starań aby nasze umowy były zwięzłe i zrozumiałe.

Tak, możesz upoważnić osobę trzecią zarówno do przekazania nam rzeczy lub jej odbioru

Posiadamy całodobowy system monitoringu, alarm sprzężony z patrolem interwencyjnym oraz sąsiedztwo posterunku Policji. Teren jest również nadzorowany przez dozorcę. Magazyn jest ponadto ubezpieczony w T.U. Ergo Hestia.

Podstawą do naliczania opłat jest ilość zajmowanej przez Twoje rzeczy powierzchni magazynowej liczonej w m3 - szerokość x głębokość x wysokość. Standardowy cennik, poza boksami samoobsługowymi i ofertami specjalnymi, można uprościć do stwierdzenia że za każdy rozpoczęty m3 płacisz 1 zł netto/dobę (1,23 zł brutto). Np. jeżeli Twoje rzeczy zajmują 4,8 m3 to zapłacisz 5 zł netto / doba (6,15 zł brutto)Opłaty naliczane są w momencie kiedy pojawi się Twój towar na naszym magazynie, chyba że posiadasz u nas boks samoobsługowy wtedy opłaty naliczane są za każdy dzień korzystania.

Przelewem na konto.
Płatność na miejscu gotówką lub kartą (również zbliżeniowo).

Zależy od usługi.
W przypadku przechowalni deklarujesz orientacyjny okres składowania i wpłacasz kaucję z góry za ten okres. Kaucja rozliczana jest na koniec okresu, kiedy zabierasz swoje rzeczy, oczywiście dokładnie według czasu składowania. Jeżeli nie wykorzystałeś deklarowanego czasu - my oddajemy Tobie część kaucji. W przeciwnym przypadku dopłacasz za okres którego kaucja już nie pokrywa. Jeżeli odbierzesz rzeczy wcześniej, prosimy o informując przynajmniej 3 dni robocze przed tym faktem. Jeżeli chcesz przedłużyć okres magazynowania, również uprzeć nas o tym.W każdym czasie mamy obowiązek wydania Twoich rzeczy na żądanie. Tryb ten może wiązać się z dodatkowymi kosztami.
Dla boksów samoobsługowych - przy krótszych okresach np. dwutygodniowy - proponujemy płatność z góry za cały okres- w przypadku umowy na dłuższy okres - płatność z góry za jeden miesiąc z terminem płatności 7 dni.
W przypadku usługi magazynowania z obsługą tzw. FULFILMENT, płatność następuje z dołu na podstawie wystawionej faktury z terminem płatności 7 dni po zakończeniu miesiąca.

Ogólnie nie ma minimalnego okres wynajmu. Czasami jednak tworzymy specjalne oferty np. przechowywanie opon na sezon i wtedy może pojawić się minimalny czas magazynowania.

Umowę można wypowiedzieć w każdym momencie jej trwania. Okres wypowiedzenia zależy od warunków jakie razem ustalamy przy rozpoczęciu oraz trwaniu danej usługi. Wyznajemy zasadę, że cokolwiek ustalimy dotyczyć będzie obu stron solidarnie.

Szczegóły wykonywania naszych usług etc. możemy ustalać mailowo, telefonicznie lub np. przez pełnomocnika. Posiadamy elastyczne podejście i wraz z Tobą ustalamy drogę kontaktu, przyjmowania zleceń etc. Nie lubimy zbędnych procedur ale ważne jest dla nas aby cały proces współpracy był transparentny i jednoznaczny. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

Tak, posiadamy własne auto dostawcze. Pojemność auta to 4 europalety o wys. ok. 170cm.

Tak, posiadamy wózek paletowy wysokiego podnoszenia i jesteśmy w stanie rozładować samochód dostawczy o dowolnej wysokości przestrzeni załadunkowej (tzw. paki). Maksymalny ciężar pojedynczej palety/ładunku to 1500kg.

Daj nam znać, dzwoniąc na 733 700 727 - coś wymyślimy

© Copyright 2018 InterLogistic Wszelkie prawa zastrzeżone Desingned by EmpressArt